optika Kladno: 775 184 415 , ordinace Kladno: 774 184 420

K nemocnici 2306, 272 01 Kladno

optika Kladno: 775 184 415

Čermákova 1986, 272 01 Kladno

optika Soběslav: 775 184 419, ordinace Soběslav: 775 184 416

Sídliště Svákov 739/III, 392 01, Soběslav

Dioptrické brýle

K výběru brýlových čoček přistupujeme individuálně. V potaz bereme všechny vaše požadavky. Nejen na korekci očních vad, ale i podle vašeho životního stylu. Potřebujete brýle na sport? Pro práci na počítači? Za volant? Nebo pro své děti? Rádi vám s výběrem poradíme.

Pro naše klienty nabízíme komfort brýlových čoček našich prověřených partnerů - světoznámých značek Essilor, Čivice, Hoya, Metzler, Rodenstock a ZEISS.

Brýlové čočky pro práci s počítačem

Také máte zaměstnání v kanceláři, kdy po celý den sledujete obrazovku počítače a kontrolujete svůj chytrý telefon? Večer se pak vrátíte domů a zasednete k televizi. Chraňte své oči před škodlivým modrofialovým světlem a dopřejte jim odpočinek pomocí speciálních brýlových skel.

Výrobce Essilor vyvinul pro život online brýlová skla Eyezen, která zmírňují námahu očí, filtrují škodlivé modrofialové světlo, pomáhají zaostřit a předcházejí předčasnému stárnutí očí. Potřebujete už multifokální brýle? Pak jsou právě pro vás určeny brýlové čočky Varilux Digitime, se kterými perfektně uvidíte na blízko do mobilu, do dálky na televizi, ale i na střední vzdálenost na počítač.

Brýlová skla pro řidiče... I ty víkendové

Více bezpečí za volantem vám nabídnou brýlová skla EyeDrive®, díky kterým získáte ostré a jasné vidění i za špatného počasí. Využívají technologii Reflect Control, která zvyšuje kontrast i za špatných světelných podmínek a minimalizuje odlesky.

Další volbou pro řidiče jsou samozabarvující skla Transitions XTRActive, která jsou v místnosti čirá a venku tmavá. Aktivují se i za čelním sklem automobilu a blokují 100 % UVA a UVB paprsků. Bezpečně tak uvidíte na vozovku i za ostrého slunce.

I po čtyřicítce můžete vidět jako dvacítka

Po čtyřicítce jsme ještě mladí a plní sil, ale naše oči přirozeně stárnou. Každého z nás tak dříve či později dostihne presbyopie. Spousta lidí střídá brýle na blízko a do dálky, jiní nosí nevzhledná bifokální skla. Moderním řešením jsou multifokální skla Varilux, která vám dopřejí hladký přechod vidění na blízko, do dálky i na střední vzdálenost.

Dioptrické brýle pro děti

Věděli jste, že děti mají často horší prospěch ve škole, protože špatně vidí do sešitu nebo na tabuli? Výrobce Essilor vyvinul pro naše nejmenší inovativní brýlová skla Crizal Kids UV, která jsou o 30 % lehčí a tenčí než běžné brýlové čočky a díky odolnému materiálu Airwear také 12x odolnější vůči spontánním dětským hrám. Dokonce také zajišťují kompletní ochranu před prachem, vodou, odlesky, otisky, škrábanci a UV záření.

Naše optika se také pyšní velkým výběrem dioptrických obrub určených speciálně pro děti. Od běžných obrub se liší velikostí, tvarem i kvalitou materiálu. Dětské obruby jsou vyráběny převážně z bezpečných hypoalergenních materiálů, které mohou být i více pružnější než běžné kovové slitiny.

Sluneční brýlové čočky

Při ochraně před slunečními paprsky nezáleží na zatmavení skel, mohou vás chránit i čiré brýlové čočky nebo samozabarvující brýlová skla Crizal s Transitions, která jsou uvnitř čirá a venku tmavá. Vždy se dokonale přizpůsobí světelným podmínkám. Velmi stylové jsou také zrcadlovky e-mirror nebo veselé barevné čočky ESSICOLOR.

Dále nabízíme sluneční brýle světových značek Ray Ban, Polaroid, Point, Esprit, Timeout a Tom Tailor. Pro ještě lepší viditelnost mohou být sluneční brýle opatřeny antireflexní úpravou nebo polarizačním filtrem, díky kterému můžete vidět i pod vodní hladinu.

Potřebujete poradit s výběrem? Obraťte se na nás!

Oculeus s.r.o.
K nemocnici 2306
272 01 Kladno

Otevírací doba:
Po-Čt: 8 - 18h
Pá: 8-16
So: dle domluvy

Tel.: 775 184 415 optika
Tel.: 774 184 420 oční ordinace
E-mail: oculeus@oculeus.cz

Oční dům Oculeus
Čermákova 1986
272 01 Kladno

Otevírací doba:
Po-čt: 9 - 18h
Pá: 8-15
So: dle domluvy

Tel.: 775 184 415 optika
E-mail: oculeus@oculeus.cz

Oculeus s.r.o.
Sídliště Svákov 739/III, 392 01, Soběslav

Otevírací doba optiky: 

Po-St: 8-17h

Čt-Pá: 8-15h

Ordinační doba:

Po,St-Pá: 8-14h

Út: 8-16h

Tel. optika: 775 184 419

Tel. ordinace: 775 184 416
E-mail optika: sobeslav@oculeus.cz

E-mail ordinace: ocnisobeslav@oculeus.cz

Oční optika a ordinace Kladno
Oční optika a ordinace Soběslav